map-marker
Наша адреса
с. Вишеньки, вул. Набережна, 29
Обрати котедж
Головна / Резиденції / Ексклюзив
Резиденції Ексклюзив

Пропонуємо 0% розстрочку, перший внесок від 30% на 2 роки. 

 • Резиденція “Ексклюзив” пров. Троянд, 6
  Резиденція “Ексклюзив” пров. Троянд, 6
  • Площа496 м2
  • Спалень4
  • С/У5
02
Інформація про резиденціі : Ексклюзив

Розкішна резиденція “Ексклюзив”

Одним із кращих способів продемонструвати високий статус та вишуканий смак є купити віллу класу «Ексклюзив» поблизу Києва. У селищі Вишеньки  збудовано новий сучасний котеджний комплекс, у якому на вас чекають елітні будинки європейської якості.

 Котеджі розташовано на берегах озер Золоче та Баклажне за 9 км від Києва. Заміське життя у Вишеньках обирають саме за неймовірну природу, чисте повітря та спокійну атмосферу місцевості.

Прокидатися зранку й бачити з вікон свого житла чиста синє небо, зелень дерев та переливи озерної води замість набридливих багатоповерхівок і постійних заторів – мрія, яка може стати реальність уже сьогодні.

Купити віллу «Ексклюзив»

Основними перевагами котеджів класу «Ексклюзив» можна вважати:

 •   будинок площею 496 кв. м, зведений із керамічної цегли та з покрівлею з бітумної черепиці від фінського бренду Katepal;
 •   вихід до пляжу площею 300 кв. м;

•   земельну ділянку розміром 3576 кв. м, сплановану під озеленення та огорожену металевим парканом.

Під час будівництва використовували матеріали високої якості:

 •       керамічну цеглу;
 •       міцну італійську деревину;
 •       надійні металеві кріплення;
 •       органічні малярні суміші;
 •       екологічно чисті фарби та лаки тощо.

У будинках встановлено двокамерні вікна та двері Rehau, мансардні вікна Velux, гаражні ворота Hormann. Котеджі «Ексклюзив» мають додаткове зовнішнє утеплення, систему звуко- та теплоізоляції.

До «Вишневого містечка» підключено всі необхідні комунікації. Налаштовані системи водо-, газо- та електропостачання. У містечку працює єдиний інтернет-провайдер.

Котеджі такого типу відрізняються зручним розташуванням та привабливою картинкою навколо. Наприклад, Wish Villa має власний великий пляж та персональних вихід до озера.

На території селища багато зелених насаджень, поблизу лісовий масив. Повертаючись після роботи із Києва до Вишневого містечка, ви відразу відчуєте разючу різницю якості повітря та води.

До речі, вода, яку подано до будинків, підкачується з джерел глибиною залягання понад 250 м. Вона проходить декілька етапів природної та штучної фільтрації, тому є абсолютно безпечною та придатною для вживання.

Купити віллу за містом –  це:

 •       забезпечити собі можливість жити в екологічно чистих умовах;
 •       створити для себе та своїх рідних умови для комфортного існування (з усіма благами цивілізації) на лоні природи;
 •       відмовитись дихати автомобільним викидами, вберегти себе та близьких від негативних наслідків діяльності численних заводів, фабрик;
 •       зробити гарний фінансовий вклад.

Оформлення будинку та присадибної ділянки

Будинки серії «Ексклюзив» поступають на продаж у готовому до експлуатації вигляді. Власник котеджу обирає кольори та матеріали для зовнішнього й внутрішнього оздоблення будівлі. Разом з командою ландшафтного дизайну господарі створюють план оформлення території.

Після підписання угоди щодо купівлі будинку, протягом зазначеного терміну відбуватимуться ремонтні роботи для коригування загального вигляду дому згідно з вподобаннями замовника.

Безпека

На території селища постійно патрулює охорона. Усюди в комплексі розміщено камери. Працює система пропусків. На в’їзді до «Вишневого містечка» фіксують кожного, хто прибув до комплексу.

Дозвілля

Працюють кафе та ресторани, спортивна зала, яхт-клуб, спа-центр, косметичний салон. Збудовано дитячий майданчик з гойдалками, гірками та тренажерами.

Окрім того, якщо ви вирішили купити віллу, то матимете власний вихід до пляжу. На спеціально облаштованій ділянці біля озера можна влаштовувати романтичні побачення, дружні зустрічі чи веселі вечірки.

За додатковою інформацією звертайтесь до наших консультантів за телефоном або залишайте онлайн-заявку в електронній формі на сайті. Вкажіть своє ім’я та контактні дані, і ми зателефонуємо вам протягом робочого часу, щоб обговорити всі деталі. Також ви можете записатися  на попередній перегляд будівлі.

Обрати котедж

Залиште заявку на підбір котеджу і ми зв'яжемося з вами для надання консультації