map-marker
Наша адреса
с. Вишеньки, вул. Набережна, 29
Обрати котедж

Перший досвід життя за містом – плюси і мінуси

У сучасному мегаполісі багато переваг і можливостей. Швидкий ритм і забруднене навколишнє середовище виключає можливість здоровою і екологічної життя. Тому багато хто прагне виїхати за місто. Але прийняте на швидку руку рішення може поставити людину в складне становище. Адже неправильний переїзд за місто може принести багато фізичних і фінансових витрат в будівництві і подальшому житті.

Щоб правильно організувати життя за містом, немає необхідності будувати плани на кілька років і організовувати велике будівництво. Кращим варіантом буде купівля будинку в котеджному містечку, в якому одночасно відчувається природне середовище і збережений міський комфорт.

Переваги життя за містом в Вишневому містечку

Запропонований формат «Вишневе містечко» являє собою сучасне рішення для тих, хто хоче з максимальною зручністю оселитися за містом в мінімально короткі терміни. Він поєднує в собі гарну міську архітектуру, безліч зелених насаджень і парків, а також природні озера, які оточують територію селища. Переваги життя за містом в такому селищі також включає добре розвинену інфраструктуру:

 •         продуктові магазини;
 •         дитячий садок;
 •         школу;
 •         асфальтоване полотно високої якості;
 •         ресторани;
 •         готелі.

У невеликому і доглянутому мікрорайоні є можливість відвідувати СПА-комплекс і підтримувати хорошу фізичну форму в спортивному клубі. Територія обраного місця дозволяє прогулюватися по набережних і відпочивати на пляжах. І все це в екологічно чистій зоні, де немає шкідливих викидів від машин і різних виробничих підприємств.

Повний комфорт проживання в котеджах забезпечується за рахунок:

 •       якісних інженерних систем;
 •       централізованого водопостачання питною водою з артезіанських свердловин;
 •       добре спроектованої каналізації;
 •       безперебійного електропостачання;
 •       високошвидкісного інтернету на основі оптоволокна.

З таким облаштуванням життя в передмісті здасться вам справжнім раєм. Адже ви будете мати доступ до всіх благ цивілізації, проживати в комфортному житло, насолоджуватися гармонійної архітектурою і природним ландшафтом місцевості.

Це гарний вибір для молодих сімей, які хочуть ростити дітей в сприятливому середовищі. Безпека на вулицях гарантована. У таких місцях в основному освоюються люди, які мають високий добробут і відрізняються дружелюбністю та гостинністю. Вам не потрібно турбуватися за своє майно. Територія знаходиться під цілодобовою охороною. Регулярно проводиться патрулювання місцевості. Для підтримки спокою встановлена єдина система відеоспостереження.

Ідеальною перевагою є чисте повітря, наявність корисної води з крану, природна тиша, розташування озер та інші фактори, які створюють в селищі оптимальну екологічну зону. Комфорт від проживання ви отримаєте не тільки від наявності всіх благ цивілізації, але і від просторій території і почуття свободи.

Якщо перераховувати плюси і мінуси життя за містом, то на тлі всіх переваг, практично неможливо знайти недоліки життя в такому місці. Вся принадність полягає в тому, щоб переїхати в будинок, зроблений з урахуванням ваших потреб, в безпечному місці з комфортною інфраструктурою. Близькість до міста дозволить вам відчути принципово нову якість життя і при цьому зберегти можливість щодня відправлятися в столицю по роботі або інших справах.

 

Обрати котедж

Залиште заявку на підбір котеджу і ми зв'яжемося з вами для надання консультації